HOTEL**** SZLAK BURSZTYNOWY

Luxury Boutique & Amber SPA, Jarosławiec

O nas

Daj się zachwycić

Wokół tak wiele się dzieje. Zatrzymaj się u nas i daj się zachwycić. Szlak Bursztynowy to hotel w Jarosławcu położony 150 metrów od morza, wśród brukowanych uliczek, tuż przy 200-letniej latarni morskiej. Odpręż się w komfortowym pokoju, poznaj regionalną kuchnię Pomorza i odwiedź unikalne, bursztynowe SPA&Wellness. Do zobaczenia.

 

Hotel, który zaskakuje

Mimo niewielkiej ilości pokoi oferujemy ich aż 3 zupełnie odmienne style: YachtRustic oraz Premium Chic.

Restauracji Regionalnej umieściliśmy wyspę Live Kitchen po to, aby nasz kucharz mógł przygotowywać dania według ścisłych preferencji naszych Gości podczas każdego posiłku. W Restauracji à la carte Morskie Opowieści menu jest jedynie punktem zaczepienia - kucharzy ogranicza tylko wyobraźnia składającego zamówienie.

Hotel Szlak Bursztynowy położony jest w niewielkim Jarosławcu, którego mieszkańcy od ponad 500 lat trudnią się rybołówstwem i poławianiem bursztynu. Z pokoi roztacza się widok na 200-letnią latarnię morską, morze lub klimatyczne patio na dziedzińcu hotelu.

A zatem usiądź Gościu w naszych wygodnych fotelach, weź w dłoń filiżankę espresso zaparzonego w ekspresie Belle Epoque i pozwól, aby czas zatrzymał się na chwilkę…

 

Dziecko w hotelu

Hotel Szlak Bursztynowy gwarantuje udany wypoczynek rodzinom z dziećmi w każdym wieku. Przygotujemy Państwa pokój na przyjazd dziecka zarówno pod kątem bezpieczeństwa jak i dobrej zabawy. W TV dostępny jest kanał TVP ABC, istnieje możliwość podłączenia pendrive z bajkami.

W hotelu można również bezpłatnie wypożyczyć łóżeczko, podgrzewacz do butelek, przewijak, nawilżacz powietrza i kilkadziesiąt innych sprzętów ułatwiających pobyt. Szczegółowa lista dostępna jest w recepcji hotelu.

O najmłodszych Gości dba również Szef Kuchni przygotowując dedykowane dla nich menu oraz organizując miejsce w restauracji.

Udogodnienia

DLA DZIECI
  • Wanienka
  • Krzesełko do karmienia
  • Pokój zabaw
  • Łóżeczko niemowlęce
INNE
  • Telewizor w pokoju
  • Wyżywienie
  • Sala fitness
  • SPA

Kontakt

Lokalizacja

Nadmorska 1, Jarosławiec, zachodniopomorskie, Polska

Podobne obiekty:

HOTEL*** JANTAR

HOTEL*** LA SIESTA

MAGRA HOLIDAY CLUB

HOTEL*** LECH RESORT & SPA

noclegi dla rodzin z dziecmi